Spółka Novelty RPAS poszukuje współpracownika na pełny etat do Zespołu Administracyjnego na stanowisko Asystentka Biura.

Novelty RPAS to młoda, dynamicznie rozwijająca się firma, której głównym obszarem działania jest projektowanie i produkcja bezzałogowych systemów latających.

Zakres obowiązków:

  • kontakt z instytucjami i klientami firmy – odbieranie telefonów i prowadzenie wstępnych rozmów,
  • samodzielne prowadzenie sekretariatu, z uwzględnieniem następujących zadań: przyjmowanie, rejestrowanie i wysyłanie poczty, zamawianie kurierów, dbałość o sprawny przepływ dokumentów i informacji w firmie, gromadzenie i przechowywanie dokumentacji, przygotowywanie dokumentów i przekazywanie do biura rachunkowego, co będzie się wiązało z weryfikacją poprawności wypełniania niektórych dokumentów przez pracowników firmy, opracowanie korespondencji w zakresie administracyjno-gospodarczym, organizacja pracy biura, obsługa urządzeń biurowych i wykonanie prac biurowych, prowadzenie terminarza spotkań w salce konferencyjnej, prowadzenie terminarza wynajmu firmowego samochodu, przyjmowanie interesantów, wysyłanie pracowników na badania wstępne/okresowe BHP i lekarskie, dbanie o wewnętrzny wizerunek firmy,
  • odpowiedzialność za postrzeganie wizerunku firmy,
  • organizowanie i zaopatrywanie firmy w materiały niezbędne do jej funkcjonowania (artykuły i materiały biurowe, środki trwałe i zaopatrzenie socjalne, pomoc przy zamówieniach dla całej firmy),
  • prowadzenie ubezpieczeń rzeczowych wszystkich składników majątkowych firmy,
  • prowadzenie w porozumieniu z zespołem spraw administracyjnych oraz sprawozdawczość w zakresie tego zagadnienia,
  • organizacja oraz udział w różnego rodzaju spotkaniach, podróżach służbowych, konferencjach, przygotowywanie narad i wizyt gości, serwowanie napojów, rezerwacja hoteli,
  • prowadzenie różnego rodzaju ewidencji oraz pośredniczenie w przekazywaniu dokumentacji księgowej, kadrowej i socjalnej do właściwej jednostki organizacyjnej,
  • wykonywanie zlecanych zadań bieżących.

Wymagania podstawowe:

  • rozwinięte zdolności interpersonalne, komunikatywność, cierpliwość, opanowanie, umiejętność nawiązywania dobrych relacji i wysoka kultura osobista,
  • bardzo dobrze rozwinięta umiejętność komunikacji w mowie i piśmie,
  • Inicjatywa i zaangażowanie, ciągłe samodoskonalenie, otwarty umysł, pokora i skromność, empatia i odpowiedzialność organizacyjna,
  • biegła obsługa komputera i bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • bardzo dobra organizacja pracy i dokładność,
  • prawo jazdy kat. B.

Mile widziane atuty u idealnego kandydata:

  • rozwinięte poczucie estetyki,
  • zainteresowanie rynkiem bezzałogowych systemów latających,
  • znajomość dodatkowych języków obcych (innych niż polski i angielski).

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umową o pracę na pełny etat w branży nowoczesnych technologii
  • na początek współpracy wynagrodzenie w wysokości 2000-2800 zł netto miesięcznie w zależności od posiadanego doświadczenia i umiejętności,
  • wynagrodzenie rosnące wraz ze stażem pracy (nagradzamy lojalność i zaangażowanie),
  • szkolenia i możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów rozwijających całą firmę,
  • otwartą i przyjazną atmosferę pracy,
  • pracę w młodym i ambitnym zespole.

Miejsce pracy: Novelty RPAS Sp. z o.o., Gliwice, ul. Toruńska 27

Jeśli chcesz rozpocząć karierę w naszej dynamicznie rozwijającej się firmie i spełniasz powyższe wymagania to wyślij proszę CV w formacie PDF na adres kariera@noveltyrpas.com, a w treści dopisz dlaczego chcesz pracować w naszej firmie. Odpowiemy na wszystkie zgłoszenia. Wybrane osoby zostaną zaproszone do kolejnego etapu – rozmowy kwalifikacyjnej.

Wszystkie aplikacje powinny zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883).”

Data publikacji oferty: 2016-10-24