Spółka Novelty RPAS poszukuje współpracownika na pełny etat na stanowisko Konstruktora.

Novelty RPAS to młoda, dynamicznie rozwijająca się firma, której głównym obszarem działania jest projektowanie i produkcja bezzałogowych systemów latających.

Zakres obowiązków:

  • projektowanie CAD i CAM,
  • sporządzanie dokumentacji technicznych,
  • współpraca z podwykonawcami,
  • współpraca z Działem Produkcji i Działem R&D,
  • tworzenie prototypów konstrukcji mechanicznych.

Idealny kandydat powinien:

  • posiadać wykształcenie wyższe (absolwent uczelni wyższej technicznej),
  • biegle obsługiwać oprogramowanie CAD i CAM,
  • posiadać wiedzę i doświadczenie w zakresie procesów technologicznych,
  • posiadać umiejętność przygotowywania dokumentacji technicznych,
  • posiadać wiedzę i umiejętności w zakresie wytrzymałości materiałów,
  • posiadać wiedzę i doświadczenie w zakresie doboru materiałów i półfabrykatów,
  • posiadać zdolności manualne,
  • cechować się starannością w realizacji powierzonych zadań,
  • cechować się punktualnością i sumiennością,
  • mile widziana jest wiedza i doświadczenie w zakresie szybkiego prototypowania (druku 3D) oraz wytwarzania kompozytów.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umową o pracę na pełny etat w branży nowoczesnych technologii,
  • wynagrodzenie w wysokości 2500-3500 zł netto (na rękę) miesięcznie w zależności od posiadanego doświadczenia i umiejętności,
  • możliwości awansu,
  • szkolenia,
  • możliwość zdobycia uprawnień operatora bezzałogowego statku powietrznego,
  • pracę w młodym i ambitnym zespole.

Miejsce pracy: Novelty RPAS Sp. z o.o., Gliwice, ul. Toruńska 27

Zainteresowanych kandydatów spełniających powyższe wymagania prosimy o przesyłanie CV w formacie PDF na adres: kariera@noveltyrpas.com

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Wszystkie aplikacje powinny zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883).”