Spółka Novelty RPAS poszukuje współpracownika na pełny etat do Działu Produkcji na stanowisko Specjalisty ds. produkcji elementów kompozytowych.

Novelty RPAS to młoda, dynamicznie rozwijająca się firma, której głównym obszarem działania jest projektowanie i produkcja bezzałogowych systemów latających.

Zakres obowiązków:

  • przygotowanie form oraz materiałów do laminowania,
  • układanie tkanin technologicznych w formie,
  • lakierowanie form,
  • szlifowanie precyzyjne i obróbka wykańczająca,
  • montaż podzespołów w bezzałogowym statku powietrznym,
  • naziemne testy układów napędowych i elektrycznych.

Idealny kandydat powinien:

  • posiadać zdolności manualne,
  • cechować się starannością w realizacji powierzonych zadań,
  • cechować się punktualnością i sumiennością,
  • posiadać wykształcenie średnie lub zawodowe techniczne (absolwent liceum, bądź technikum),
  • mile widziane jest doświadczenie modelarskie.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umową o pracę na pełny etat w branży nowoczesnych technologii,
  • wynagrodzenie w wysokości 2300-2600 zł netto (na rękę) miesięcznie w zależności od posiadanego doświadczenia i umiejętności,
  • szkolenia,
  • możliwość zdobycia uprawnień operatora bezzałogowego statku powietrznego,
  • możliwości awansu,
  • pracę w młodym i ambitnym zespole.

Miejsce pracy: Novelty RPAS Sp. z o.o., Gliwice, ul. Toruńska 27

Zainteresowanych kandydatów spełniających powyższe wymagania prosimy o przesyłanie CV w formacie PDF na adres: kariera@noveltyrpas.com

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Wszystkie aplikacje powinny zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883).”