Spółka Novelty RPAS poszukuje współpracownika na pełny etat do Działu Elektroniki na stanowisko Specjalisty ds. produkcji podzespołów elektronicznych.

Novelty RPAS to młoda, dynamicznie rozwijająca się firma, której głównym obszarem działania jest projektowanie i produkcja bezzałogowych systemów latających.

Zakres obowiązków:

  • montaż wiązek elektrycznych,
  • projektowanie obwodów drukowanych (PCB),
  • montaż elementów elektronicznych.

Wymagania podstawowe:

  • podstawowa wiedza z zakresu elektroniki,
  • umiejętność czytania schematów elektronicznych,
  • umiejętność lutowania,
  • umiejętność montażu elementów THT i SMD.

Mile widziane atuty u idealnego kandydata:

  • znajomość oprogramowania Altium Designer/Eagle,
  • umiejętność modelowania 3D (Solidworks/Rhino).

Oferujemy:

  • pracę na umowę zlecenie w branży nowoczesnych technologii,
  • na początek współpracy wynagrodzenie w wysokości 10-16 zł netto/godzinę w zależności od posiadanego doświadczenia i umiejętności,
  • wynagrodzenie rosnące wraz ze stażem pracy (nagradzamy lojalność i zaangażowanie),
  • szkolenia i możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • możliwość zdobycia uprawnień operatora bezzałogowego statku powietrznego,
  • możliwość awansu (nagradzamy wzrost doświadczenia),
  • otwartą i przyjazną atmosferę pracy,
  • pracę w młodym i ambitnym zespole.

Miejsce pracy: Novelty RPAS Sp. z o.o., Gliwice, ul. Toruńska 27

Jeśli chcesz rozpocząć karierę w naszej dynamicznie rozwijającej się firmie i spełniasz powyższe wymagania to wyślij proszę CV w formacie PDF na adres kariera@noveltyrpas.com, a w treści dopisz dlaczego chcesz pracować w naszej firmie. Odpowiemy na wszystkie zgłoszenia. Wybrane osoby zostaną zaproszone do kolejnego etapu – rozmowy kwalifikacyjnej.

Wszystkie aplikacje powinny zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883).”

Data publikacji oferty: 2016-02-08