BIURO FIRMY

Novelty RPAS Sp. z o.o.
ul. Toruńska 27
44-100 Gliwice

Sekretariat
+48 570 079 200
kontakt@noveltyrpas.com

GODZINY OTWARCIA
Pon – Pt: 9:00 – 17:00
Sob – Nd: na zapytanie

Dział HR
+48 570 079 200
kariera@noveltyrpas.com

SIEĆ OŚRODKÓW SZKOLENIOWYCH

Główny Ośrodek Szkolenia – Gliwice
+48 533 079 099
szkolenia@noveltyrpas.com

Novelty RPAS Wrocław – Wrocław
+48 570 079 210
wroclaw@noveltyrpas.com

Novelty RPAS Avcon – Lublin
+48 533 079 058
avcon@noveltyrpas.com

Verixdron – Trójmiasto, Bydgoszcz, Włocławek
+48 606 476 220
verixdron@noveltyrpas.com

DZIAŁ SPRZEDAŻY

Tomasz Siwy
Dyrektor Sprzedaży
Region południowo-zachodni
+48 514 749 424
tomasz.siwy@noveltyrpas.com

Ewa Gabryszewska
Autoryzowany Przedstawiciel
Region centralny
+48 516 220 131
ewa.gabryszewska@gc-kancelaria.com

Konstanty Kulik
Agent Sprzedaży
Region południowo-zachodni
+48 502 966 741
konstanty.kulik@noveltyrpas.com

Michał Ratajczak
Agent Sprzedaży
Region północno-wschodni
+48 668 303 225
michal.ratajczak@noveltyrpas.com

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, e-mail lub z użyciem poniższego formularza kontaktowego.

Z przyjemnością odpowiemy na Państwa pytania.

FORMULARZ KONTAKTOWY

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagany)

Telefon

Firma

Temat wiadomości

Treść wiadomości (wymagana)